Nasze kolekcje sukni ślubnych

Szalone suknie ślubne boho oraz delikatne sukienki w stylu modern romantic to dwie główne specjalności naszej pracowni. Większość modeli z naszych kolekcji to suknie miękkie i wygodne, uszyte z miłych dla ciała koronek. Niewątpliwie wychodzimy naprzeciw wymaganiom dzisiejszych panien młodych i przywiązujemy dużą wagę nie tylko do atrakcyjnego wyglądu każdej sukni ale też do jej lekkości i komfortu noszenia. Oczywiście wyjątek stanowią suknie z gorsetami, które są porządnie usztywnione i uszyte zgodnie we wszystkimi normami krawieckimi.

Poszczególne suknie ślubne z kolekcji przede wszystkim prezentują naszym pannom młodym różne fasony i rozwiązania krawieckie. Dzięki temu są początkiem dyskusji na temat idealnej sukni dla każdej z Was. Nie ulega bowiem wątpliwości, że pracownia krawiecka działa na trochę innych zasadach niż salon sukien ślubnych. Albowiem naszym zadaniem jest uszyć idealną suknię dla każdej z Was a nie sprzedać suknię, którą mamy gotową na wieszaku.

Wszystkie suknie ślubne szyjemy u nas na miejscu na indywidualne wymiary panien młodych. Dzięki temu na etapie tworzenia projektu i podpisywania umowy można wprowadzić do sukni ślubnej przeróżne zmiany. Na przykład można zmienić kolor podszewki, dodać rękaw albo wyciąć dekolt na plecach. Jeśli suknie ślubne boho to nie do końca Wasz klimat i pragniecie czegoś bardziej klasycznego to można zrezygnować z frędzli albo rozporka, itp. Ponadto, w pracowni szyjemy również suknie wg projektów indywidualnych, o których piszemy więcej tutaj.

A teraz, bez zbędnego przedłużania – nasze autorskie suknie ślubne. Można je przymierzyć w firmowym salonie sukien ślubnych w Szczecinie, ul Sikorskiego 6/11.

Jeśli ciekawi Was jak wyglądały nasze wcześniejsze kolekcje zapraszamy na nasz koronkowy blog ślubny.