Soul Sisters

wedding gown, boho wedding gown, suknie boho, boho wedding, bohemian bride, suknia ślubna boho

Kochane Rusałki, dziś chciałabym Wam pokazać nasze koronkowe suknie boho z kolekcji Summer Festival 2022 w nieco bardziej minimalistycznej odsłonie. Tym razem postawiliśmy na skromne dekoracje w studio i ciepłe złote światło jakże charakterystyczne dla zdjęć Alicji Urbańskiej. Być może ciężko w to uwierzyć ale robiliśmy te zdjęcia w mroźny zimowy dzień w lutym. 😉

Jeśli ktoś nie widział jeszcze sukni z naszej najnowszej kolekcji 2022 to znajdziecie w niej artystyczne suknie ślubne boho z mega trenami, chwostami i szalonymi rękawami. Wszystko uszyte z pięknych gipiur oraz cudownie miękkich koronek francuskich. Niewątpliwie ta kolekcja jest inspirowana moją tęsknotą za wolnością, festiwalami muzycznymi typu Coachella i wakacyjnym luzem. Krótko mówiąc projektując te modele odreagowywałam wszystkie lockdowny, siedzenie w domu i dresy ;), które przypadły nam w udziale w 2021 roku.

Na koniec tego postu chciałabym zaprosić Was na przymiarki sukni ślubnych w naszym firmowym salonie sukien ślubnych – Szczecin, ul Sikorskiego 6/11. Jesteśmy czynni PN-PT w godzinach 11:00 – 18:00, a w SB tylko podczas wcześniej umówionych wizyt. Jednakże kochane Rusałki, pamiętajcie proszę o jednej rzeczy… A mianowicie, ze względu na specyfikę naszej pracy i przymiarki innych klientek nie ma możliwości wizyty bez wcześniejszego umówienia. Mamy tylko jedną przymierzalnię! W celu ustalenia terminu spotkania w pracowni prosimy o telefon: 579 648 493. Do zobaczenia!

W sesji zdjęciowej udział wzięli:

  • zdjęcia: Alicja Urbańska / Alicja w krainie fotografii
  • suknie: Koronkowe Suknie
  • stylizacja: Julia Jędruszkiewicz
  • biżuteria: własność stylistki
  • makijaż: Ewa Czarnecka
  • włosy: Gosia Herczyńska
  • modelki: Mika & Adrianna

Dziękujemy gorąco Marcie z Manufaktury Zieleni za wypożyczenie jutowych dywaników do naszej sesji.