O tym jak spełniają się marzenia :) czyli otwarcie pracowni sukni ślubnych w Szczecinie

Suknie ślubne boho, suknia ślubna boho, koronkowe suknie ślubne, koronkowa suknia ślubna, suknia ślubna szczecin, suknie ślubne szczecin, Salon sukni ślubnych szczecin, Salon sukien ślubnych szczecin, Szycie sukni ślubnych szczecin, Suknie ślubne szycie szczecin, Suknie ślubne na miarę szczecin, Suknie ślubne boho szczecin, Suknie boho szczecin, Najpiękniejsze suknie ślubne szczecin, lekkie suknie ślubne, wygodne suknie ślubne, Nowoczesne suknie ślubne, Pracownia krawiecka szczecin, Pracownia sukni ślubnych szczecin

Po prostu nie wierzę, że w końcu nadszedł ten dzień! 🙂

Po długich miesiącach planowania, remontów i przygotowań mogę wreszcie zaprosić Was do mojej własnej pracowni sukni ślubnych w Szczecinie. Chcę tu dla Was szyć romantyczne suknie ślubne w stylu boho z najpiękniejszych polskich koronek. Suknie wygodne i lekkie jak chmurka, w których będziecie czuć się jak piękne wróżki w dniu Waszego ślubu. Suknie uszyte na miarę w pojedynczych egzemplarzach zgodnie z zasadami fair trade.

Wiem, że niektóre z Was kibicują mi od lat i pamiętają mojego starego bloga krawieckiego. Dziękuję, że stoicie za mną murem i trzymacie za mnie kciuki. Obiecuję, że nigdy nie zobaczycie tu „komerchy” i wyfotoszopowanych do nieprzytomności modelek – zawsze będę z Wami szczera. W mojej pracowni chcę szyć to co czuję i co uważam za odpowiednie dla współczesnych dziewczyn. Bo najlepsza suknia ślubna to taka, która pasuje do figury i urody panny młodej oraz charakteru jej uroczystości, a nie kopia sukni celebrytki, którą będzie naśladować tysiąc fanek.

Pozdrawiam Was gorąco :*

Julia