Nasza pracownia sukien ślubnych

pracownia sukien ślubnych, pracownia sukni ślubnych szczecin, suknie ślubne szczecin, salon sukien ślubnych,

Kochane Rusałki, w dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać jak wygląda koronkowa pracownia sukien ślubnych w Szczecinie. Serdecznie zapraszamy na przymiarki i konsultacje. Właśnie ukończyliśmy prace nad nową kolekcją sukni ślubnych 2023!

Oczywiście serdecznie dziękuję Asi Kaźmierczak za zrobienie zdjęć naszej miejscówce. A jeśli zastanawiacie się co to za łamaga pozuje do zdjęć to niestety jestem ja, Julia, czyli najgorsza modelka świata. Jak widać moje niewątpliwe umiejętności krawieckie nie idą w parze z darem fotogeniczności.

Tak czy inaczej właśnie wyjaśniła się największa tajemnica naszego koronkowego Instagrama. 😉 Bo za każdym razem gdy robię na Insta Q&A pytacie: „Czemu nigdy nie ma cię na zdjęciach?”. Pozwólcie zatem, że od razu odpowiem na to pytanie. Otóż jak wiadomo – królowa jest tylko jedna. I w mojej pracowni królową jest panna młoda, która obecnie stoi przed lustrem na przymiarce. Ja jestem tutaj postacią drugoplanową, to jak wyglądam jest nieistotne, albowiem liczą się mój talent i doświadczenie.

Tak czy inaczej – witajcie w naszych koronkowych progach! Nasza pracownia sukien ślubnych czynna jest PN-PT w godzinach 11:00 – 18:00, a w SB tylko podczas wcześniej umówionych wizyt. Kochane Rusałki, pamiętajcie proszę, że ze względu na specyfikę naszej pracy i przymiarki innych klientek nie ma możliwości wizyty bez wcześniejszego umówienia. Mamy tylko jedną przymierzalnię! W celu ustalenia terminu spotkania w pracowni prosimy o telefon: 579 648 493. Do zobaczenia!