Garden Party 2023

romantyczna suknia ślubna, suknie ślubne szczecin, salon sukien ślubnych szczecin, suknie ślubne, koronkowe suknie ślubne, suknia ślubna boho, salon sukien ślubnych szczecin, pracownia sukien ślubnych szczecin

Kochane Rusałki, oto nasza nowa kolekcja sukni ślubnych 2023 Garden Party. Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii bo jest to kolekcja jest zupełnie inna od poprzedniej. Z zapartym tchem czekam na Wasz feedback na Instagramie!

Tym razem zaprojektowałam dla Was dziesięć sukni ślubnych idealnych na romantyczny ślub w ogrodzie. Większość modeli to ulubione przez wszystkich miękkie suknie ślubne ale znajdzie się też tutaj klasyczny gorset z fiszbinami. Oczywiście jak na ogrodową kolekcję przystało przeważają tu koronki w roślinne wzory – kwiaty, liście, kłosy i trawki oraz motyle. Ale nie zabrakło też ukochanych przeze mnie boho wzorów.

Cała nowa kolekcja sukni ślubnych 2023 jest jak zwykle dostępna do mierzenia w naszym firmowym salonie sukien ślubnych w Szczecinie na ulicy Sikorskiego 6/11. Oczywiście cały czas trwają przymiarki i zapisy na szycie sukni na 2023 – serdecznie zapraszamy do pracowni!

Poza tym pragnę przypomnieć, że odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące szycia sukni znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce „Częste pytania”. Ponadto nie zapomnijcie, że ceny wszystkich sukni możecie w każdej chwili sprawdzić na naszej stronie internetowej.

A w sesji lookbookowej udział wzięli:

  • zdjęcia: Fabryka Zdjęć Julia Gwiazdowska
  • dekoracje: Manufaktura Zieleni
  • makijaż: Oliwia Sieroń / Hello Gorgeous Make Up
  • włosy: Gosia Herczyńska
  • stylizacja: Julia Jędruszkiewicz
  • biżuteria: Just.inHair Bridal Accessories