Fotorelacja z targów ślubnych i pokazu sukni z kolekcji „Kingdom”

suknie ślubne boho, suknie ślubne boho szczecin, suknie boho, suknie ślubne szczecin, pracownia sukni slubnych szczecin, salon sukni ślubnych szczecin, szycie sukni ślubnych szczecin, krawcowa szczecin

Dla wszystkich nieinstagramowych fanek pracowni trochę zdjęć z minionych targów ślubnych w Szczecinie i mojego pierwszego pokazu sukni ślubnych. Było wspaniale!

Każdy sukces ma wielu ojców (tudzież jak w tym przypadku – matek 😉 ) i chciałabym teraz podziękować wszystkim, którzy pomogli mojej pracowni godnie zaprezentować się na imprezie. Małgosi Grobelnej – za piękne stoisko i całą resztę – bez Ciebie nie dałabym rady. Małgosi Rogozińskiej – za super makijaże i fotorelacje na insta. Bartkowi – za profesjonalną obsługę stoiska i wycinanki. Martynie – za pomoc i ratunek. Maćkowi – mojemu ukochanemu bratu i cichemu wspólnikowi – za życiowy ogar i pilnowanie spraw przyziemnych żeby siostra artystka mogła tworzyć. Oraz last but not least mojemu mężowi – za stoicki spokój i że nie pozwolił żebym padła z głodu. 

Zdjęcia sukni ślubnych boho z kolekcji „Kingdom” będą dostępne dla wszystkich w marcu na stronie internetowej oraz mediach społecznościowych pracowni.