Alternatywne targi ślubne Sedina Wedding Fair IV

W imieniu organizatorów (i moim własnym  ) zapraszam na alternatywne targi ślubne Sedina Wedding Fair, które odbędą się po raz trzeci w Szczecinie w niedzielę 13 października 2019.

Czym różnią się targi alternatywne od zwykłych targów ślubnych?

Tradycyjne targi ślubne to zazwyczaj imprezy masowe organizowane w wielkich halach i kojarzone z tłumem, hałasem i (wg niektórych osób) męczącą atmosferą. Od kilku lat zaczęto więc wyprawiać targi alternatywne czyli kameralne imprezy tworzone w stylowych lokalizacjach, na których można obejrzeć piękne projekty młodych twórców i na spokojnie porozmawiać z lokalnymi wystawcami oferującymi produkty i usługi najwyższej jakości. Oferta targowa takich imprez kierowana jest do osób ceniących dobry design, minimalizm, naturalne dekoracje, a przede wszystkim narzeczonych, którzy nie wyobrażają sobie własnego wesela z przaśnym wiejskim stołem, balonami i muzyką disco polo.

Na naszym stoisku (nr 48) będziecie można obejrzeć suknie ślubne z aktualnej kolekcji oraz porozmawiać o tym jak wyglada szycie sukni ślubnych na miarę w naszej pracowni. Planujemy też zaprezentować małą zajawkę nowej kolekcji 2020, nad którą intensywnie pracujemy w studio.