Alternatywne targi ślubne Sedina Wedding Fair III

alternatywne targi ślubne, koronkowe suknie ślubne, Pracownia sukni ślubnych szczecin, Salon sukni ślubnych szczecin, sedina wedding fair, Suknie ślubne boho, Suknie ślubne boho szczecin, suknie ślubne szczecin, szycie suknie ślubnych szczecin, targi ślubne szczecin

W imieniu organizatorów (i moim własnym 😉 ) zapraszam na alternatywne targi ślubne Sedina Wedding Fair, które odbędą się po raz trzeci w Szczecinie w niedzielę 24 marca 2019, gdzie będę prezentowała najnowszą kolekcję sukni ślubnych.

Czym różnią się targi alternatywne od zwykłych targów ślubnych?

Tradycyjne targi ślubne to zazwyczaj imprezy masowe organizowane w wielkich halach i kojarzone z tłumem, hałasem i (wg niektórych osób) męczącą atmosferą. Od kilku lat zaczęto więc wyprawiać targi alternatywne czyli kameralne imprezy tworzone w stylowych lokalizacjach, na których można obejrzeć piękne projekty młodych twórców i na spokojnie porozmawiać z lokalnymi wystawcami oferującymi produkty i usługi najwyższej jakości. Oferta targowa takich imprez kierowana jest do osób ceniących dobry design, minimalizm, naturalne dekoracje, a przede wszystkim narzeczonych, którzy nie wyobrażają sobie własnego wesela z przaśnym wiejskim stołem, balonami i muzyką disco polo.

Na naszym stoisku (nr 23, środkowy rząd) będziecie można obejrzeć suknie ślubne z kolekcji „Where The Wild Roses Grow” oraz „Kingdom” a także porozmawiać o tym jak wyglada szycie sukni ślubnych na miarę w naszej pracowni. Planujemy też zaprezentować kilka nowości skierowanych do jesiennych i zimowych panien młodych.

Zajrzyjcie też na wydarzenie na Facebooku, gdzie możecie zobaczyć pełną listę wystawców.