O pracowni

Nazywam się Julia Jędruszkiewicz i od lat zajmuję się krawiectwem oraz nauczaniem szycia odzieży. W 2016 roku postanowiłam skupić się wyłącznie na krawiectwie miarowym i tworzeniu sukni ślubnych. Jestem absolwentką Poznańskiej Szkoły Konstrukcji Ubioru FORMA oraz… filologii angielskiej. Pochodzę z rodziny o silnych tradycjach rzemieślniczych – moja babcia Zofia Dobrowolska prowadziła w latach 50-tych, 60-tych i 70-tych słynną szczecińską pracownię krawiecką na ulicy Studziennej.

Dziś mogę zaprosić Was do mojej własnej pracowni sukni ślubnych mieszczącej się w centrum Szczecina przy ulicy Felczaka 8B/24. Wszystkie suknie ślubne wykonuję osobiście i są to niepowtarzalne projekty indywidualne tworzone wspólnie z klientkami, które cenią sobie oryginalność i swobodę artystyczną, jaką daje szycie na miarę.

Najbliższe mojemu sercu są delikatne romantyczne kreacje oraz suknie ślubne boho. Kocham koronki, hafty, kwiaty i frędzle, ręczne wykończenia, długie welony i treny. Kreacje w stylu wielkiej bezy ociekającej kryształkami to zdecydowanie nie moja estetyka. Staram się aby moje suknie ślubne były dziewczęce, lekkie i komfortowe.